Stara Zaveza:
Ta knjiga ni Biblija, ampak vodnik, ki kaže pot po Svetem Pismu. V njem so združeni spomini, pesmi, legende, molitve in zgodovina majhnega naroda na Vzhodu.
Knjiga, da bi bolje razumeli kulturo, v kateri ljudje, kristjani in muslimani najdejo skupne korenine.
Nova Zaveza:
Ta knjiga je vodnik po svetu Nove Zaveze, po njegovi zgodovini, geografiji, po načinu življenja in mišljenja takratnih ljudi. Vse to olajšuje razumevanje Nove Zaveze. Seveda pa ta knjiga ne more in noče biti nadomestilo za Biblijo-nasprotno; zbudila naj bi zanimanje in veselje za ponovno prebiranje knjige vseh knjig - Svetega Pisma.
Knjiga je brezhibno ohranjena, neprebrana, le prelistana, ima zaščitni ovitek, v katerega lahko vložimo obe knjigi, je velikosti cca A3 in primerna tudi za darilo (kot nova), sploh za mlajše, ker je pisana v lahkem jeziku ter zelo barvita.
CENA: 15 EUR
Prodaja Bolha