Pionirji U13 zmagovalci turnirja v Šibeniku

Skupaj s Školo košarke Dražena Petrovića smo v Šibeniku organizirali turnir za fante letnika 2003 in mlajše. Sodelovale so 4 ekipe. Na prvi tekmi je ekipa Vitez iz BIH premagala Sonik Zadar in se kot prva ekipa uvrstila v finale. V drugi tekmi smo igrali proti domačinom in v zelo izenačeni tekmi na koncu tesno slavili proti izjemni ekipi iz Šibenika, rezultat 38:39. Na tekmi za 3. mesto so domačini gladko odpravili ekipo iz Zadra. Sledilo je finale med KK Vitez BIH vs Plama-pur. Nasprotniki so boljše začeli tekmo in v 2. četrtini vodili že z 17:6. Do polčasa smo se približali, nato so nam v 3. četrtini spet pobegnili na 10 točk razlike, v 4. pa smo z odlično obrambo izenačili in v zadnji minuti povedli, ter na koncu zmagali z rezultatom 39:41. Fantje počasi kažejo, da so iz pravega testa! Po osvojenem turnirju smo si po mestu ogledali čisto vse, kar je povezano s košarko in Draženom Petrovićem.